Atletický čtyřboj

Okresní finále dívek a hochů.

Ilustrační fotografie

Minulý týden v úterý se uskutečnilo okresní finále atletického čtyřboje v?Mokré Horákov. Atletické soutěže družstev, kde soupeří 5členná družstva v disciplínách 60m, hod míčkem/vrh koulí, skok do dálky/do výšky a vytrvalosti na 600 m, 800 m, respektive 1000 m jsme se zúčastnili v kompletním složení (studenti NG), ve všech kategoriích.

Bylo krásné počasí, a tak o kvalitní výkony nebylo nouze. Nejlépe se umístily starší děvčata, která ve složení Seberová Aneta, Ospalá Alice, Šafaříková Klára, Mašková Alexandra, obsadily 2. místo, z deseti zúčastněných škol.

Mladší děvčata v?konkurenci 8 škol ve složení Mašínská Kateřina, Hladká Marie, Musilová Kristýna, Šafaříková Emma a Kolbabová Adéla obsadily krásné 4. místo.

Mladší chlapci se probojovali na stupně vítězů a to na 3. místo, soutěžili ve složení Pohanka Tomáš, Vejvoda Ondřej, Štveráček Petr, Smutný Radek, Pazour Adam.

A statečně se prali i starší chlapci ve složení Hronek Ondřej, Marek Janek, Ospalý AdamBuzáš Michal, Hála Jonáš, kteří byli devátí.

Děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia a gratulujeme ke krásným výkonům.