Den otevřených dveří

Den otevřených dveří (DOD) na Gymnáziu Tišnov se bude konat online v úterý 9. února 2021 a v pondělí 15. února 2021.

V rámci programu DOD online budou mít návštěvníci webových stránek www.gym-tisnov.cz možnost díky virtuální prohlídce školy nahlédnout do prostor školy, získat informace o studiu na gymnáziu a o přijímacím řízení na naši školu.  V rámci programu DOD je pro žáky 5. a 9. tříd připravena možnost vyzkoušení si vzorových příkladů přijímacího testu z matematiky a českého jazyka (s komentářem). Proběhne také online setkání zájemců z řad uchazečů a jejich zákonných zástupců s vedením Gymnázia Tišnov, příspěvková organizace (v obou termínech vždy v 16:00 a 17:00).

Všechny odkazy budou aktivní od 9. 2. 2021. Návštěvníci také budou moci zhlédnout film natočený ke 100. výročí založení školy a propagační film o škole.