Den otevřených dveří - možnost navštívit školu

V úterý 22. 2. 2022 budou mít uchazeči o studium na Gymnáziu Tišnov, příspěvková organizace a jejich doprovod v době od 15 do 17 hodin možnost navštívit za dodržení aktuálně platných pravidel osobně prostory gymnázia. Od 16 hodin proběhne setkání

gymnázia. Od 16 hodin proběhne setkání se zástupci vedení školy na hlavní budově gymnázia, Na Hrádku 20, v učebně D-Z na 1. podlaží.

Vzhledem k bezpečnostní situaci v souvislosti s covid -19 byl letos převeden tradiční DOD do online podoby. Vzhledem k novým avizovaným uvolněnějším pravidlům zpřístupníme návštěvníkům prostory školy, a to za dodržení aktuálně platných bezpečnostních pravidel. Tentokrát nebude jednotlivými předmětovými komisemi připraven doprovodný program, zájemci se však mohou setkat se zástupci vedení školy. Téma setkání: přijímací zkoušky a studium na Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace. Návštěvníci si mohou 22. 2. 2022 v době od 15 do 17 hodin projít prostory školy, mohou si prohlédnout kmenové i odborné učebny ve všech budovách školy. Těšíme se na setkání se s vámi.