Den přírodních věd

Dne 6. 10. se 9 žáků tercie a kvarty zúčastnilo soutěže "Den přírodních věd", kterou pořádá Střední průmyslová škola chemická v Brně. Jedná se o týmovou soutěž, která se koná v příjemném prostředí brněnské ZOO. 3-členná družstva prochází jednotlivá stanoviště a plní zajímavé úkoly z biologie, fyziky a chemie. Nejlepšího umístění dosáhl smíšený tým kvarty a tercie ve složení Eliška Štěpánová (ka), Richard Kazda (ka), Pavlína Cempírková (te) , který obsadil krásné 4. místo s nepatrnou bodovou ztrátou na vítěze. Těsně za nimi na 6. místě skončilo družstvo kvarty - Lenka Prášková, Aneta Šunková, Pavel Zachariáš. Gratulujeme oběma týmům, které obstály v silné konkurenci gymnázií z Brna a okolí a úspěšně reprezentovaly naši školu.