Informace z Městského divadla Brno

Milí žáci, milí učitelé, předáváme informace z Městského divadla v Brně - nejen pro předplatitele.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Vážení diváci,

děkujeme Vám za Vaši přízeň, důvěru a hlavně trpělivost, kterou projevujete v této mimořádné situaci. Mnozí z Vás se ptají, jaká je další prognóza předplatného. Vždyť v běžných letech jsme touto dobou již nabízeli abonmá pro další sezónu… Vzhledem ke stávající všeobecné situaci prodej samozřejmě nezahájíme v obvyklém termínu. Jakmile nám to bude umožněno, odehrajeme pro Vás nejprve představení, která jste si zakoupili již v rámci abonmá 2020/2021, a která vám prozatím „dlužíme“. Teprve poté začneme prodávat abonmá pro další údobí, o čemž budete samozřejmě včas informováni. Vaše stálá oblíbená místa pro Vás tedy budou rezervována až do této doby – rozhodně o nic nepřijdete. Stále zůstáváte našimi abonenty a jakmile to bude aktuální, ozveme se Vám s nejnovějšími zprávami!

Doufáme také, že alespoň venkovní scéna, tedy Biskupský dvůr, bude mít možnost hrát ještě v této sezóně, pokud nás tedy chcete podpořit, lze již on-line zakoupit vstupenky.

A jen připomenutí – stále s Vámi zůstáváme ve spojení formou různých pořadů, které máte možnost zhlédnout na našich kanálech na YouTube. Již jsme Vás o nich informovali dříve, ale pro připomenutí, jde o MdB TV a MdB KLUB.

Nesmírně se na Vás těšíme!

Vaše komerční oddělení MdB