Komunitní setkání organizované parlamentem nižšího gymnázia

V pátek 26. května odpoledne proběhlo historicky první komunitní setkání naší školy.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V pátek 26. května odpoledne proběhlo historicky první komunitní setkání naší školy organizované parlamentem nižšího gymnázia. 

Všichni, kdo přišli, a že jich nakonec nebylo málo, mohli ochutnat cukrářské výrobky členů parlamentu, poslechnout si vystoupení sboru a nově vzniklé skupiny Hvězda, kterou doplnil hrou na flétnu i náš asistent z Ameriky Pranav. 

Velkým zážitkem bylo taneční vystoupení skupiny primánů, kteří svoje číslo připravili v rekordně krátkém čase. Vrcholem odpoledne pak bylo asi třičtvrtěhodinové autorské představení Blázinec Elitního divadla Jonáše Hála. V mezičase mezi kulturními vystoupeními si návštěvníci mohli prohlédnout papírové modely katedrál našich terciánů a spolužáků z blízké školy Zahrada. Zejména malé děti ocenily možnost nechat si něco namalovat na obličej, vyzkoušet si sportovní stezku připravenou našimi primány, vyrobit si nějaký nějaký výrobek v dílničce kvartánek Elišky a Lenky nebo si zkusit fyzikální pokusy s primánem Filipem. 

Celá akce byla zakončena historickým kvízem připraveným Aničkou z primy. Vítězové vyhráli vstupenky do brněnské zoo a do brněnských muzeí.

Celá akce se i díky příjemnému počasí moc vydařila a nesla se v přátelském duchu. Velký dík patří šikovným organizátorům zejména z řad studentů nižšího gymnázia.

Fotogalerie