Krajské finále atletického Poháru rozhlasu

Ve středu 17. 5. 2023 se v Břeclavi konalo krajské finále atletické soutěže Pohár rozhlasu, kam se po vítězství v okresním kole probojovala dvě družstva dívek naší školy.

Za velmi nepříznivých podmínek, kdy celý závod doprovázel déšť a zima, všechna děvčata předvedla výborné výkony.

Družstvo mladších dívek ve složení:  Hladká Marie, Mašínská Kateřina, Florcová Lucie, Musilová Kristýna, Sedláčková Anna, Tesařová Anna, Vernerová Valerie, Hřebíčková Eliška, Dvořáková Patricie si odvezlo bramborovou medaili a starší dívky, které závodily v sestavě: Kocmanová Eliška, Seberová Aneta, Mašková Alexandra, Šafaříková Klára, Ospalá Alice, Strážnická Petra, Otiepková Viola, Zapletalová Karolína skončily na místě pátém.

Děkujeme za výbornou reprezentaci školy