KRAJSKÉ FINÁLE STŘEDOŠKOLSKÉHO ATLETICKÉHO POHÁRU

V úterý 8. října 2019 se v Břeclavi konalo krajské finále Středoškolského atletického poháru, kam družstva dívek a chlapců naší školy postoupila z okresního kola, které se konalo v Tišnově.

Atletické družstvo GT

V každé kategorii (dívek a chlapců) nastoupilo osm nejlepších škol tj. vítězů okresních kol v Jihomoravském kraji.

Dívky soutěžily v disciplínách 60 m, 200 m, 800 m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta 4 x 200 m. Hoši 60 m, 400 m, 1500 m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta 4 x 200 m.

V celkovém pořadí ziskem 7976 bodů vybojovalo družstvo dívek naší školy krásné 3. místo.  Hoši ziskem 7807 bodů obsadili 6. místo.

Naši školu vzorně reprezentovaly: Hana Blažková (1. B), Martina Hedbávná (1. A), Adéla Brázdová (2. B), Barbora Jelínková (2. B), Soňa Mihulová (4. A), Dorotea Pokorná (Ki), Monika Balášová (4. B), Anežka Machotová (Sx), Helena Vacková (Sx), Petra Sklenářová (Ki) a Míša Cibulková (1. A), Valentýna Peringerová (2. A).

Hoši závodili ve složení: Rozman Tomáš (3. A), Misař Filip (2. B), Drhlík Filip (2. B), Jaroš Michal (Ok), Lička Adam (2. B), Morkus Jonáš (3. A), Skoumal Vincent (Ki), Müller Martin (4. A), Dokládal Aleš (3. B), Rozsypal Martin (3. A).

Nejlépe bodující závodnicí celé soutěže byla Hana Blažková, která získala 1638 bodů.

Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme k osobním rekordům.