Kurz pro nové animátory

V týdnu od 31.5. měli studenti převážně vyššího gymnázia možnost zúčastnit se animátorského kurzu.

V týdnu od 31.5. měli studenti převážně prvních ročníků vyššího gymnázia možnost zúčastnit se kurzu, na kterém se zdokonalovali ve svých komunikačních a organizační schopnostech. Akce proběhla v areálu LT Brumov.

Na poslední dva dny přijeli školitelé z projektu Odyssea, kteří vedli odborné školení z oblasti metodiky animátorských kurzů.
Tímto bychom chtěli poděkovat tišnovskému MAPu za umožnění tohoto školení, paní Soně Kappelové za zprostředkování celé akce a paní Renatě Kloubové s jejím týmem animátorů za vřelé prostředí a spoustu nových poznatků, které jsme během kurzu načerpali.

Všichni se těšíme, až budeme mít možnost využít svoje nově nabyté znalosti a zkušenosti na adaptačních kurzech v příštím školním roce.