Mezinárodní den studenstva

Každý rok je tradicí na našem gymnáziu připomenout a oslavit Mezinárodní den studentstva. V posledních letech se celé organizace MDS zhostil studentský parlament (SPGT) a ani letos naši studenti nechtěli na tuto událost zapomenout. Vzhledem ke stávající situaci nebylo možné uskutečnit tradiční soutěžení mezi třídami v tělocvičně  a tak vznikl nápad vytvořit několik stanovišť předmětů, které budou jednotlivé třídy navštěvovat. Náplň jednotlivých stanovišť vytvořili pedagogové školy a nebyla nouze o zajímavé nápady, experimenty a hry, které na které by v běžné výuce nebyl prostor. Celá akce byla velmi zdařilá a přinesla nový vítr do života ve škole studentům i pedagogům.