Okresní finále atletického čtyřboje

Dne 5.10. pořádala ZŠ Mokrá okresní finále atletického čtyřboje.

Atletické družstvo GT

Atletické soutěže družstev, kde soupeří 4-5 členná družstva dle kategorií v disciplínách 60m, hod míčkem/vrh koulí, skok do dálky/do výšky a vytrvalosti na 600/800/1000m jsme se zúčastnili v plném složení, tzn. ml žáci i žákyně a st. žáci i žákyně.

Pro většinu studentů to bylo vůbec první sportovní klání v dresu Gymnázia Tišnov.

Ml. žákyně ve složení Benešová, Ospalá, Strážnická, Veselská, Mašínská obsadily celkově 3. místo.

Ml. žáci ve složení Kaláb, Pohanka, Štveráček, Hála, Ospalý vybojovali 2. místo.

St. žáci v sestavě Kaláb, Farkaš, Šimek, Odehnal, Buzáš obsadili také 2. místo.

Družstvo starších žákyň v sestavě Švehlová, Mašková, Seberová, Kocmanová v soutěži zvítězilo, obsadilo 1. místo a postupuje do krajského kola, které se bude konat v týdnu od 18.10. v Břeclavi!

Dle výsledků jsme se tak stali nejúspěšnější školou soutěže, všem atletům gratulujeme ke sportovním výkonům a starším holkám přejeme mnoho úspěchů v dalším postupovém kole!