OKRESNÍ KOLO STŘEDOŠKOLSKÉHO ATLETICKÉHO POHÁRU

Dne 23. září 2019 pořádalo Gymnázium Tišnov okresní kolo Středoškolského atletického poháru, a to na hřišti u ZŠ nám. 28. října v Tišnově.

Atletické družstvo GT

Soutěže se zúčastnila 3 dívčí (Gymnázium Šlapanice, Gymnázium Zastávka, Gymnázium Tišnov) a 5 chlapeckých družstev (Gymnázium Šlapanice, Gymnázium Zastávka, Gymnázium Tišnov, SOŠ a SOU Kuřim, SŠEE Sokolnice).

Dívky soutěžily v disciplínách 60 m, 200 m, 800 m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta 4 x 200 m. Hoši 60 m, 400 m, 1500 m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta 4 x 200 m.

V celkovém pořadí ziskem 7473 bodů obsadily dívky jasné 1. místo.  Hoši ziskem 7889 bodů též právem vybojovali vítězství. Tímto si obě družstva zajistila postup do krajského finále, které se koná v Břeclavi.

Naši školu vzorně reprezentovaly: Hana Blažková (1. B), Martina Hedbávná (1. A), Adéla Brázdová (2. B), Barbora Jelínková (2. B), Soňa Mihulová (4. A), Hana Straková (4. A), Monika Balášová (4. B), Anežka Machotová (Sx), Helena Vacková (Sx), Petra Sklenářová (Ki) a Adéla Vojancová (3. B).

Hoši závodili ve složení: Šťastný Lukáš (Ok), Rozman Tomáš (3. A), Misař Filip (2. B), Drhlík Filip (2. B), Jaroš Michal (Ok), Lička Adam (2. B), Morkus Jonáš (3. A), Skoumal Vincent (Ki), Müller Martin (4. A), Dokládal Aleš ‚(3. B), Rozsypal Martin (3. A), Urbánek Petr (4. A).

Výsledky najdete na https://online.atletika.cz/vysledky/40695

Žákům GT podílejícím se na organizaci děkujeme za bezproblémový chod soutěže pořádané pro cca 100 závodníků, atletům potom za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme k osobním rekordům.