Okrskové finále ve florbalu

Dne 7. 11. 2018 se ve sporotvní hale uskutečnilo okrskové finále nejstraších chlapců základních škol ve florbale, pořádané již tradičně Gymnáziem Tišnov.

O turnaj byl jako obvykle velký zájem a po loňských 10 účastnících tentokrát o postup do okresního finále bojovalo 8 týmu rozdělených do dvou skupin (ZŠ 28. října Tišnov, ZŠ Kuřim Tyršova, ZŠ Tišnov Smíškova, ZŠ Kuřim Jungmannova, ZŠ A MŠ Dolní Loučky, ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice, ZŠ a MŠ Žďárec a Gymnázium Tišnov). Šťastnějším v závěrečném finále bylo nakonec družstvo ZŠ Smíškova a bude tak mít možnost bojovat o krajský turnaj. Složitou organizaci se v součinnosti se všemi pomocníky z řad studentů Gymnázia Tišnov podařilo zvládnout bez časového skluzu a všech cca 130 účastníků odjíždělo s kvalitním sportovním zážitkem.