Okrskové finále ve florbalu

Dne 11. 11. 2019 se ve sportovní hale uskutečnilo okrskové finále nejstarších chlapců základních škol ve florbale, pořádané již tradičně Gymnáziem Tišnov.

okrskový turnaj ve florbalu

O turnaj byl jako obvykle velký zájem a o postup do okresního finále tak bojovalo 10 týmu rozdělených do dvou skupin:

ZŠ 28. října Tišnov, ZŠ Kuřim Tyršova, ZŠ Tišnov Smíškova, ZŠ A MŠ Dolní Loučky, ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice, ZŠ a MŠ Deblín, ZŠ a MŠ TGM Drásov, ZŠ a MŠ Žďárec, ZŠ Bílovice nad Svitavou a Gymnázium Tišnov.

Šťastnějším v závěrečném finále bylo nakonec družstvo ZŠ Bílovice nad Svitavou a bude tak mít možnost bojovat o krajský turnaj. Složitou organizaci se v součinnosti se všemi pomocníky z řad studentů Gymnázia Tišnov podařilo zvládnout bez časového skluzu a všech cca 130 účastníků odjíždělo s kvalitním sportovním zážitkem.