Partnerská výměna Sereď 2019-2022

Program partnerské výměny s Gymnáziem Vojtěcha Mihálika ve slovenské Seredi.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Po dlouhé covidové přestávce jsme konečně mohli pokračovat v již dlouholetém programu partnerské výměny s Gymnáziem Vojtěcha Mihálika ve slovenské Seredi. Společně jsme navštívili tradiční výrobu modrotisku v Olešnici a prohlédli si kunštátský zámek. Potom si naši žáci rozebrali slovenské studenty a strávili s nimi večer ve svých domovech.

Druhý den se Slováci podívali do některých hodin a vyzkoušeli jsme znalosti v online kvízu. Po „teoretické přípravě“ formou prezentace o Tišnově a naší škole jsme návštěvu provedli centrem Tišnova a doprovodili je na nádraží, odkud pokračovali na prohlídku Brna a zpět domů.

Poděkování patří všem studentům, kteří se výměny účastnili, a také SRP.

Fotogalerie