Pohár rozhlasu 2019

Okrsková kola „Poháru rozhlasu 2019“ se tradičně konala v Tišnově ve dnech 6. – 7. 5. Krajské potom 14.5. na stadionu Moravské Slavie v Brně.

První den bojovali o postup do okresního kola mladší žáci a žákyně.

Mladší žáci byli úspěšnější a družstvo ve složení – Šimek David, Chalupník Štěpán, Gavanda Štěpán, Tran Duc, Farkaš Lukáš, Odehnal Jakub, Klusoň Jan, Sýs Jakub, Kaláb Martin, Kurdiovský Matěj obsadilo první místo.

Družstvo mladších žákyň skončilo na celkovém čtvrtém místě. Dívky závodily v sestavě – Adéla Svobodová, Radka Mašková, Anna Švehlová, Stella Fikáčková, Markéta Bílá, Iva Odehnalová, Barbora Běhavá, Apolena Juránková, Antonie Pekaříková.

Druhý den závodili starší žáci a žákyně. Starší děvčata vybojovala celkové třetí místo

Starší žákyně  - Lída Hlucháňová, Eliška Štěrbová, Dorotea Pokorná, Barbora Vondráková, Petra Sklenářová, Štěpánka Novotná, Ivona Zavřelová, Karolína Pochopová, Zuzka Krupková, Terka Kovaříková.

Starší žáci ve složení Skoumal Vincenc, Farkaš Kryštof, Sláma Jakub, Cacek Ondřej, Mičán Jan, Šumbera Matěj, Dvořák Tobiáš, Kafka Šimon obsadili místo třetí.

Přímý postup si do okresního kola vybojovali mladší žáci. Na body postoupili starší žáci a žákyně.

V okresním kole atletické soutěže Pohár rozhlasu, které se konalo 14. května v Brně, obsadilo družstvo starších žákyň krásné 4. místo. Mladší chlapci místo páté a starší žáci obsadili místo šesté.

Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme k osobním rekordům.

Výsledky k nahlédnutí zde: https://online.atletika.cz/vysledky/39108