Přesun Dne otevřených dveří do on-line prostředí

Vzhledem k okolnostem a situaci ve škole proběhne Den otevřených dveří na Gymnáziu Tišnov on-line ve dvou termínech (8. a 15. února 2022).

V rámci programu DOD on-line budou mít návštěvníci webových stránek www.gym-tisnov.cz možnost díky virtuální prohlídce školy nahlédnout do prostor školy, získat informace o studiu na gymnáziu a o přijímacím řízení na naši školu.

Proběhne také on-line setkání zájemců z řad uchazečů a jejich zákonných zástupců s vedením Gymnázia Tišnov, příspěvková organizace (vždy v daném termínu ve dvou časech: v 17:00 a v 18:00). Schůzky budou probíhat v prostředí Teams a odkazy budou na stránkách Dne otevřených dveří.

V sekci Uchazeč – Den otevřených dveří najdete následující:

1. Virtuální prohlídka gymnázia
  2. Odkazy na schůzky s vedením školy, vždy v 17:00 (osmileté studium) a 18:00 (čtyřleté studium) – schůzky budou probíhat v prostředí Teams.
  3. Film ke 100. výročí založení školy
  4. Informační film o škole

Virtuální prohlídka nabízí žákům 5. a 9. tříd možnost vyzkoušet si vzorové příklady přijímacího testu z matematiky a českého jazyka (úlohy obsahují řešení a komentář).