Program Pochop přírodu a liška Coco

V rámci spolupráce biologie, podnikavosti a EVVO jsme uspořádali pro studenty NG velmi zajímavý program. Ve čtvrtek dopoledne proběhl program pro žáky primy a zájemce z tercie a kvarty Pochop přírodu. Do školy přijel pan Radomil Holík, lektor programu, ale především myslivec, rybář a nadšený ochránce přírody, který s sebou přivezl svoji čtyřnohou kamarádku, lišku Coco.

Pan Holík žákům vyprávěl nejen o lišce obecné a o Coco, ale také o ochraně přírody, myslivosti a chování v přírodě. Ukázal jim, jak s nimi bude Coco komunikovat a jak se k ní mají chovat.

Coco byla nejprve trošku nesvá, ale později prozkoumala celou třídu a obzvlášť ji zaujal fotbálek, který v učebně je. Děkujeme za velmi poutavé vypravování, nové informace a oběma přejeme, aby nacházeli samé vnímavé posluchače a zájemce o ochranu přírody.