Projekt Maturanti učí prváky

I když současná situace nám často nedopřává dělat věci, tak jsme byli zvyklí, život ve škole se nezastavil a učení se neomezilo jen na online hodiny a domácí úkoly. Pokud to je jen trochu možné, pokračujeme v naplánovaných projektech.

Mezi tyto projekty určitě patří i novinka s názvem Maturanti učí prváky. Studenti psychologického semináře zpracovali vybraná témata z psychologie a teď je prezentují v hodinách ZSV v 1. ročnících a v kvintě. Tímto velmi efektivním způsobem se připravují na maturitu i na přijímací zkoušky, protože nejlépe se něco naučíte, když to máte někomu vysvětlit. Zároveň si maturanti vyzkouší, jaké to mají učitelé během (online) výuky. A pro studenty prvního ročníku je to zajisté vítaná změna.