Psaní všemi deseti během dubna!

Na začátku stál nápad jedné z našich studentek využít nabídku firmy Psaní hravě na bezplatné vyzkoušení kurzu psaní všemi deseti.

Psaní hravě

Po registraci se studenti vydali na dobrodružnou cestu ke korunce (tak je označena na mapě hranice základního kurzu). A není to jen tak.

Nejprve se musíte dostat přes Hravý háj (prostředního řádku) na Náhorní pláně a do Psavého údolí (řádek nad a pod).

Pak následuje Les numericus (prostřední část).To ještě není vše. Musíte pokračovat přes tajemnou Říši pána Prstů (qwx a oba shifty).

A pak přichází to nejobtížnější - Bažina diakritiky ( řádek ěščřžýáíé). Nakonec musíte splnit  závěrečný test na přesnost (max 3 překlepy) a také na rychlost (min 185 úhozů/min). Celý kurz úspěšně skončilo celkem 12 studentů z VG i NG, kteří si tu pomyslnou korunku nasadili. Blahopřejeme a doufáme, že tuto novou dovednost uplatní i v dalším studiu.