Slavnostní ceremonie DOFE 2023

Naši úspěšní absolventi bronzové úrovně programu DofE se ve čtvrtek 2.3. zúčastnili slavnostního předávání certifikátu a odznaku – ceremonie.

Ceremonie JMK probíhá za účasti patronů DofE a dalších významných hostů na magistrátu města Brna.

Byl to opravdu velmi slavnostní a nevšední zážitek. Někteří z absolventů jiných škol zde také přednesli proslovy či předvedli své dovednosti – nádherně zazpívali či zahráli na kytaru. Můžeme být opravdu hrdí, že máme tak cílevědomé, vytrvalé a aktivní studenty. Všem absolventům z celého srdce gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů a vše nejlepší na jejich cestě. Doufáme také, že se mnozí pustí do zdolávání stříbrné úrovně a držíme palce studentům, kteří s programem DofE začínají tento rok.