Studenti se zúčastnili Firemních dnů JMK

Ve čtvrtek 2. 3. se osm studentů z 1. - 3. ročníku zapojilo do podnikavé soutěže Firemní dny JMK. Soutěžilo celkem 12 týmů složených ze studentů různých středních škol z Jihomoravského kraje (každý tým byl složený ze studentů z různých škol, členové týmů se předtím neznali).

Úspěšní členové vítězných týmů

Týmy během několika hodin měly najít inovativní, funkční a zároveň rentabilní řešení současného problému s energiemi. Specifikem byl zákaz spoléhání se na dotace.

Týmy spolupracovaly s mentory z podnikatelského prostředí. Závěrečné prezentace předvedly různorodá a velmi zajímavá řešení.

Soutěžilo se ve 3 kategoriích: nejlepší prezentace, nejlepší podnikatelský nápad a absolutní vítěz, který nejlépe a komplexně naplnil zadání. Ve všech 3 oceněných týmech byli i naši studenti! Gratulujeme!