Vánoční laťka 2019

Ve středu 11. 12. 2019 se v hale tišnovského SSK sešla družstva žáků 2. stupně základních škol a gymnázií, aby si poměřila své síly ve skoku vysokém. Kromě tří tišnovských škol přijeli i skokani ze ZŠ Jungmannova v Kuřimi, Gymnázia Šlapanice a ZŠ Vranovice.

družstvo GT

Naši školu reprezentovali studenti: z primy Bárta, Kocmanová, Marek, Seberová, Štěpánková, ze sekundy Farkaš, Kaláb, Šimek, Švehlová, z tercie Chalupník a ze třídy kvarta   Cacek, Hlucháňová, Kopečná, Mičán.

Závodilo se mezi jednotlivci i mezi družstvy. V soutěži družstev šlo o to, která škola součtem nejlepších výkonů závodníků v každé kategorii skočí nejvýš.

Prvenství letos získala ZŠ Smíškova skočenými 565 cm, druhá skončila ZŠ  Jungmannova Kuřim 555 cm těsně před domácím družstvem s výkonem 552 cm.
Vítězi jednotlivých kategorií se stali: Anna Švehlová 130 cm, Štěpán Proks 145 cm, Kateřina Valentová 143 cm a Štěpán Chalupník 167 cm.

Výsledky a fotky níže.