Vernisáž výstavy fotografií Tišnova

Dne 2.10.2020 byla slavnostně otevřena výstava fotografií Tišnova, jejichž autory jsou žáci současné 3.A, 3.B a septimy.

Galerie Na schodech

Snímky byly pořízeny již v loňském říjnu se záměrem přispět touto formou k akcím, které byly plánovány k oslavám 100. výročí založení naší školy na jaře 2020. Bohužel kvůli epidemii koronaviru byly všechny akce zrušeny a tato výstava zůstala jako jedna z mála událostí, které mohly být realizovány dodatečně nyní na podzim. Proto velmi děkujeme Ing. Miroslavu Pálkovi za to, že nám umožnil realizovat výstavu v galerii Na schodech - v sídle jeho firmy Servis počítačů PC na ulici Bezručova. Tímto zveme všechny zájemce k malé prohlídce.

Fotografie nesnesou žádná profesionální ani umělecká meřítka. Šlo nám o to, zachytit některá místa současného Tišnova očima současného studenta a oslovit zejména naše bývalé absolventy, aby je mohli porovnat s dobou svých studií na Gymnáziu Tišnov a malinko zavzpomínat.

Snad se nám to alespoň trošku podařilo.