Vítězné okresní finále futsalu středních škol

Ve středu 26.2. 2020 se starší chlapci gymnázia Tišnov zúčastnili okresního finále futsalu středních škol.

futsal GT

V konkurenci šesti družstev (Kuřim, Zastávka, Židlochovice, Šlapanice, Sokolnice) nejprve remizovali s Gymnáziem Židlochovice 1:1, poté přehráli SŠEE Sokolnice 4:3 a tím ovládli svoji skupinu.

V semifinále přesvědčivě porazili Gymnázium Zástávku 2:0 a ve finálové repríze souboje ve skupině se SŠEE Sokolnice jednoznačne vybojovali okresní prvenství v poměru 4:1.

Tato soutež organizována ASŠK bohužel nepokračuje dalšími koly, proto se krajské finále konat nebude.

Družstvo futsalistů GT nastupovalo ve složení: Morkus Jonáš, Lošťák Miroslav, Krupka Jonáš, Haman David, Sobotka Daniel, Šťastný Lukáš, Sláma Lukáš, Laštůvka Jakub