Workshop s americkými asistenty

Dne 14.2.2023 se na naší škole uskutečnil projektový den s názvem Mental Health workshops. Pozvání přijaly Gymnázium Hodonín, Gymnázium Strážnice a Střední pedagogická škola Boskovice.

Workshopy vedli mladí američtí asistenti ze zmíněných škol, kteří přijeli se svými mentory / učiteli na naši školu. Přivezli sebou i pár studentů, kteří měli možnost si prohlédnout školu a navštívit workshopy v doprovodu našich studentů a poznat Tišnov. Akce se zúčastnila i koordinátorka programu Asistenti do škol komise Fulbright Kristýna Dzmuráňová. Panovala velmi příjemná a přátelská atmosféra, hostující učitelé měli čas a prostor seznámit se s prostředím naší školy a vyměnit si s námi zkušenosti. Všem organizátorům z řad učitelů a studentů velký dík za podařený a přínosný projektový den.