Zkoušky FCE a CAE

Studenti maturitního ročníku úspěšně složili zkoušky Cambridge English: First (FCE) a Cambridge English: Advanced (CAE)

Na začátku prosince 2019 absolvovalo 23 studentů gymnázia mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge English: First (FCE) a Cambridge English: Advanced (FCE). Dnes jsme obdrželi výsledky. Všichni přihlášení studenti je složili úspěšně.

• 11 studentů získalo certifikát Cambridge English: First (FCE) na úrovni B2
  • 12 studentů získalo certifikát Cambridge English: Advanced (CAE) na úrovni C1

Studentům gratulujeme.

Proč Cambridge exams?

Úspěšný kandidát, který složí zkoušku, se stane doživotně držitelem certifikátu Cambridge English, potvrzujícím jeho zdatnost v anglickém jazyce. Certifikáty celosvětově uznává více než 11.000 univerzit, zaměstnavatelů, autorit a úřadů, včetně MŠMT a vládních institucí v České Republice. Mnoho škol včetně předních univerzit přihlíží k výsledkům Cambridge zkoušek a mnoho jich dokonce přiznává studentům, kteří doloží Cambridge certifikát požadované úrovně, bodovou bonifikaci u přijímacího řízení.