Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
vás srdečně zve na
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dny otevřených dveří proběhnou v pěti termínech. Čtyři budou prezenční (9. a 24. 11. 2023, 13. a 30. 1. 2024) a jeden on-line (13.2. 2024).

Prezenční dny otevřených dveří (DOD)

Vstup hlavním vchodem (Na Hrádku 20). Budova nižšího gymnázia (Riegrova 312) – vstup z ulice Riegrova.

13. 1. 2024        prezenčně s programem              9:00 – 16:00

Při vstupu obdržíte program. Budou zde k dispozici průvodci z řad studentů gymnázia.

Program:

• Cvičné testy z ČJ a M pro žáky 5. tříd
  • Cvičné rozřazovací testy z AJ pro žáky 9. tříd
  • Zajímavé pokusy z fyziky a chemie, programování robotů, 3D tisk, brýle pro virtuální realitu
  • Prezentace výuky všech jazyků vyučovaných na gymnáziu
  • Prohlídka školy v doprovodu studentů gymnázia
  • Možnost zakoupení ročenek
  • Schůzka s vedením školy – informace o přijímacím řízení (začátek v 10:30 a 15:00).

On-line den otevřených dveří

On-line den otevřených dveří proběhne v úterý 13.2.2024 od 17.00.

Jak to u nás vypadalo při prezenčním dni otevřených dveří?

Virtuální prohlídka gymnázia

Virtuální prohlídka Gymnázia Tišnov, příspěvková organizace vznikla v minulých letech. Od té doby se odehrálo mnoho nového, byla např. rozšířena nabídka cizích jazyků o jazyk španělský, studenti se zúčastnili řady zahraničních výjezdů, do života školy byly zavedeny nové projekty, workshopy a další aktivity. Ve školním roce 2023-24 dochází také k legislativním úpravám průběhu přijímacího řízení.

Informační schůzky s vedením školy v 17:00 (13.2.2024)

Klikněte na banner, zvolte "pokračovat v tomto prohlížeči" a "připojit se"

Film ke 100. výročí založení školy

Informační film o škole

Informace o přijímacím řízení

Bližší informace  k přijímacímu řízení na školní rok 2024-25 budou zveřejněny.