SRPG Tišnov, z. s.

Plenární schůze SRP Gymnázia Tišnov, z. s.

Dobrý den, plenární schůze SRPG Tišnov, z.s. se uskuteční v úterý 14. 11. 2023 od 16:00 prezenčně v budově NG Riegrova. 2. poschodí,  třída prima.

Prosíme zákonné zástupce – členy SRP GT, z. s., aby se plenární schůze zúčastnili – účast je nutná.

Taneční 2023-24

Kurzy tance a společenské výchovy pro studenty gymnázia Tišnov

"Tanec je jedním ze světových jazyků."

Realizaci tanečních kurzů zajišťuje taneční škola ESO pod vedením tanečního mistra Ing. Jindřicha Vláčila, MBE. Kurzy probíhají v určených termínech v Sokolovně Tišnově. Informace naleznete na:

www.tanecni-tisnov.cz

Sdružení rodičů a přátel Gymnázia Tišnov, z. s. je spolek, jehož členská základna je tvořena zákonnými zástupci žáků Gymnázia Tišnov, příspěvkové organizace. Sdružení rodičů a přátel Gymnázia Tišnov, z. s. podporuje činnost školy, jejímž úkolem je vzdělávat a vychovávat svěřené žáky. Sdružení rodičů a přátel Gymnázia Tišnov, z. s. zabezpečuje pomoc škole při finančním i organizačním zajišťování vybraných výukových, kulturních, sportovních a společenských akcí a úzce spolupracuje s vedením školy.

IČO: 024 51 123

Předseda: Dana Kytnerová (tel.: 737 750 117)

Místopředseda: Ing. Daniela Šumberová

Pokladník: Věra Valentová